Bets10 Oyunlar

İnternet üzerinden oynanan oyunlar bilgisayar ve teknolojinin ucuzlaması ile oldukça popüler bir hal almış durumdadır. Bets10 Oyunlar sekmesindeki oyunlarda aradığınız tüm oyunları bulacaksınız. Birbirinden güzel kart, zar, spor oyunları bünyesinde bulunduran Bets10 sürekli geniş oyu yelpazesine eklenen oyunlar ile son gelişmelere ayak uydurmaktadır. Bets10 tüm oyunları flash alt yapılı ve zengin grafikleri ile görsel bir şölen sunmaktadır. Eğlenceli ve basit bir kart oyununda bir sonraki kartın aşağı mı yukarı mı olacağını tahmin ederek çok büyük ikramiyeler kazanabilirsiniz.

Bets10 Oyunlar sekmesine giriş yaptıktan sonra Jackpot, Slot Oyunları, Futbol, Spor, Masa ve Eğlence oyunları altında binlerce oyunu siter sanal para ile ücretsiz deneyimleyin ister yeteneklerinizi gösterek para kazanın! Bets10 oyunlar sekmesinin en popüler oyunları Futbol Şampiyonası, Dünya ve Avrupa Futbol Şampiyonları, Barbut olarak karşımıza çıksada inanılaz büyüklükteki jsckpotları bünyesine bulunduran Altın Yağmuru, Cashdrop gibi oyunlar ikramiyeleri ile oldukça dikkat çekmektedir. Hemen bir hesap açarak sizlerde Bets10 büyülü dünyasına adıma atabilirsiniz. Bets10 bünyesideki tüm oyunları ücretiz olarak oynayabilirsiniz ve program indirmenize gerek bulunmamaktadır.

Bu hafta 7-13 Kasım tarihleri arasında Bets10 Oyunlar bölümünde her gün belirlenecek bir Bets10 Futbol Oyununu oynayarak muhteşem ödüller kazanma şansı sizi bekliyor!  Bu kampanyaya göre hergün için belirlenmiş olan oyunları en çok oynayanlar toplamda 1750 TL bonus kazanma hakkına sahip olacaklardır. Aşağıda hangi oyunları hangi gün oynamanız gerektiği ve Bets10 kampanya için ödeyeceği miktarları bulabilirsiniz.

7 Kasım Pazartesi: Dünya Şampiyonası

8 Kasım Salı: HiLo Kahramanları

9 Kasım Çarşamba: Avrupa Şampiyonası

10 Kasım Perşembe: Top Trumps Euro Football

11 Kasım Cuma: Keno Kupası 2010

12 Kasım Cumartesi ve 13 Kasım Pazar: Futbol Şampiyonu hafta sonu

Bets10 Günün kazananları ödülleri:

1. 250 TL
2. 100 TL
3. 50 TL
4. ve 10. arasına: 10 TL

Bets10 Hafta Sonu kazananları ödülleri:

1. 500 TL
2. 250 TL
3. 100 TL
4. ve 10. arasına: 25 TL

Bets10 ile bayramı boş geçirmeyin. Tüm oyunlarınızda bol şans dileriz.

Tags: , , ,Betsson

Casino

Site Haritası